Verzending en retour beleid
| Destination | Service | Cost | Delivered |
| Nederland | Amsterdam Pick up in store |
€0.00 | nvt |
| Nederland | Standard | €6.00 | 2-5 werk dagen |
| Nederland | Express | €10.00 | 1-2 werk dagen |
| Europa | Standard | €15.00 | 2-5 werk dagen |
| Europa | Express | €20.00 | 1-2 werk dagen |
| Rest van de wereld |
Standard |
€25.00 | 7-10 werk dagen |
| Rest van de wereld | Express | €30.00 | 3-7 werk dagen |
VERZENDEN
Standaard orders: 09.00 – 17.00, maandag t/m vrijdag
Express orders: 09.00 – 17.00, maandag t/m vrijdag
Orders voor 17.00 uur op werkdagen worden dezelfde dag nog verzonden, orders na 17.00 de volgende werkdag.
Ons doel is om orders binnen 24 uur te verzenden (alleen op werkdagen). Tijdens de sale periodes zal dit 48 uur zijn.
GRATIS VERZENDEN
Van tijd tot tijd zal The Collector speciale aanbiedingen en promoties aanbieden zoals kortingen of gratis verzending van uw bestelling. Als u hierover op de hoogte gehouden wilt worden kunt u zich aanmelden voor onze nieuwsbrief. U hoeft hiervoor geen account bij ons te hebben. Wij raden u echter zeer aan een account te openen bij The Collector aangezien er ook speciale acties zullen zijn die alleen gelden voor leden.
VERZEKERING
The Collector verzekerd ieder product van het moment van aankoop tot bezorging. Voor alle afgeleverde goederen vragen wij een handtekening, vanaf het moment van tekenen wordt de verantwoordelijkheid voor de goederen aan u over gedragen. Indien de ontvanger van het pakket een ander persoon is dan de besteller, geldt eveneens dat degene die tekent voor aflevering verantwoordelijkheid neemt voor de goederen.
RETOUREN
Het retourneren of ruilen van producten is heel gemakkelijk. Zorg wel dat je binnen zeven dagen nadat je de order binnen hebt een "retour autorisatie nummer" aan vraagt.
Je kunt een RAM nummer aanvragen door middel van een email te sturen naar returns@thecollector.com. Je RAM nummer is geldig tot 10 dagen na de aanvraag. In deze 10 dagen kan je het item terug sturen naar:
The Collector
Eerste van der Helststraat 1D
1073 AA Amsterdam
Vervolgens sturen we je een email met het etiket voor retour, mocht je geen email hebben dan kunnen we het via de post verzenden. Een koerier van UPS komt het dan ophalen op een geschikt tijdstip.
Let wel: Alle producten moeten nog de originele labels bezitten, mocht je een product hebben ontvangen zonder een "The Collector" label, mail ons dan zo snel mogelijk op info@thecollector.com

Als iets niet past en je wilt hetzelfde item in een andere maat hebben (mits beschikbaar) dan nemen wij de kosten van verzending op ons, mocht je iets kopen van buiten de EU dan moet je daar helaas nog wel belasting over betalen. Mocht de maat niet meer aanwezig zijn kun je het voor iets anders ruilen.
Houdt er rekening mee dat alleen het ruilen van een andere maat van dezelfde stijl gratis is. Als je de order voor een alternatief product wilt ruilen, dan raden we aan het te retourneren en een nieuwe order te plaatsen.
Bikini's en badpakken moeten aangepast worden over lingerie, zonder de beschermings sticker eraf te halen. We kunnen helaas geen retouren accepteren zonder deze strip, of als items zijn vervuild, als dit het geval is zullen we dit terug sturen naar de klant.
Let wel: Producten in de uitverkoop waar 70% korting of meer op zit kunnen niet geruild worden.

